Bilety Bilety: 0 szt. Wartość: 0.00 Towary: 0 szt. Vouchery: 0 szt. 00:00
  Trwa komunikacja

Wybór wydarzenia

01 wrzesień 2019

Zamek bez przewodnika

Zamek bez przewodnika

Zwiedzanie przebiega podobnie jak trasa 90 minutowa z przewodnikiem, którą turyści mogą realizować samodzielnie na dwa sposoby: poruszając się według tablic wyznaczających kierunek lub z bezpłatną aplikacją WOW Poland. W salach przygotowane zostały opisy pomieszczeń w języku polskim, angielskim i niemieckim. W bilet wliczone jest zwiedzanie palmiarni oraz tarasów (kwiecień-wrzesień).

 Baśniowe niedziele dla rodzin z dziećmi

Baśniowe niedziele dla rodzin z dziećmi

Podczas 90-minutowej aktywnej, edukacyjnej „podróży w czasie” dzieci (w wieku 4-12 lat) spotkają księżną Annę, wraz z którą wyruszą na poszukiwanie skarbu przemierzając tajemnicze zamkowe pomieszczenia i salony. Gry i zagadki na trasie poszerzą ich wiedzę o zamku, rozwiną kreatywność oraz pozwolą odkryć potęgę wyobraźni. Usługa specjalna.

 Straszny powrót do szkoły dla rodzin z dziećmi

Straszny powrót do szkoły dla rodzin z dziećmi

90 minutowa przygoda z dreszczykiem emocji skierowana do rodzin z dziećmi (ok. 7-13 lat). Widmo szkoły jest już na horyzoncie - wspólnie wyruszcie na spotkanie książańskim zjawom oraz duchom szkolnictwa. Usługa specjalna!

Tarasy i palmiarnia

Tarasy i palmiarnia

Podczas 30 minutowego przejścia turyści zwiedzają 10 zamkowych ogrodów prezentujących różne style ogrodnicze i architektoniczne. Zwiedzanie tarasów jest wliczone w każde zwiedzanie dzienne zamku oraz dostępne w okresie od kwietnia do września. W cenę biletów na tarasy wliczone jest zwiedzanie palmiarni bez przewodnika.