Bilety Bilety: 0 szt. Wartość: 0.00 Towary: 0 szt. Vouchery: 0 szt. 00:00
  Trwa komunikacja

Wybór wydarzenia

29 wrzesień 2019

Zamek bez przewodnika

Zamek bez przewodnika

Zwiedzanie przebiega podobnie jak trasa 90 minutowa z przewodnikiem, którą turyści mogą realizować samodzielnie na dwa sposoby: poruszając się według tablic wyznaczających kierunek lub z bezpłatną aplikacją WOW Poland. W salach przygotowane zostały opisy pomieszczeń w języku polskim, angielskim i niemieckim. W bilet wliczone jest zwiedzanie palmiarni oraz tarasów (kwiecień-wrzesień).

Zamek z przewodnikiem

Zamek z przewodnikiem

90 minutowa trasa przebiegająca przez średniowieczno-renesansową część zamku, najpiękniejsze zamkowe sale (m.in. salony barokowe), drugowojenne pomieszczenia oraz odrestaurowane sale III p. (m.in. Sala Grodźca, Sala Złota). W cenę biletu wliczone jest też zwiedzanie palmiarni bez przewodnika (położonej na ul. Wrocławskiej 158, ok. 2 km od zamku).).

 Straszny powrót do szkoły dla rodzin z dziećmi

Straszny powrót do szkoły dla rodzin z dziećmi

90 minutowa przygoda z dreszczykiem emocji skierowana do rodzin z dziećmi (ok. 7-13 lat). Widmo szkoły jest już na horyzoncie - wspólnie wyruszcie na spotkanie książańskim zjawom oraz duchom szkolnictwa. Usługa specjalna!

Zamek i Machiny da Vinci

Zamek i Machiny da Vinci

W tym wydarzeniu mogą zakupić Państwo bilety na zwiedzanie zamku z przewodnikiem połączone z wystawą "Machiny Leonarda da Vinci" w cenie 39 zł. Czas zwiedzania ok. 90 minut.

Tarasy i palmiarnia

Tarasy i palmiarnia

Podczas 30 minutowego przejścia turyści zwiedzają 10 zamkowych ogrodów prezentujących różne style ogrodnicze i architektoniczne. Zwiedzanie tarasów jest wliczone w każde zwiedzanie dzienne zamku oraz dostępne w okresie od kwietnia do września. W cenę biletów na tarasy wliczone jest zwiedzanie palmiarni bez przewodnika.