Bilety Bilety: 0 szt. Wartość: 0.00 Towary: 0 szt. Vouchery: 0 szt. 00:00
  Trwa komunikacja

Info zwiedzanie

Online

"Kupuj ONLINE"
Bilety na zwiedzanie zamku można zakupić ONLINE lub w kasie biletowej w zamku. Oszczędź czas i nie stój w kolejce! Bilet zakupiony poprzez elektroniczny system można okazać ochronie w formie papierowej lub w wersji elektronicznej na ekranie urządzenia mobilnego.

 
Online

"Bilet do Palmiarni"
W cenie biletu na zwiedzanie zamku zawarte jest zwiedzanie palmiarni (położona ok. 2 km od zamku)! Przed zakupem biletu umożliwiającego zwiedzanie samej palmiarni proszę pomyśleć, czy w ciągu najbliższego roku nie zamierzają Państwo zwiedzić również Zamku Książ.

 
Online

"Ważność biletu"
Bilety na zwiedzanie bez przewodnika ważne są 12 miesięcy od daty ich nabycia (nie dotyczy wydarzeń, na które obowiązuje odrębny bilet). Bilety łączone (zamek i palmiarnia) wykorzystać można jednokrotnie w każdym z obiektów.

 
Online

"Zachowaj bilet"
Bilet zakupiony na zwiedzanie zamku i palmiarni lub inny bilet łączony należy zachować i okazać w kolejnej kasie. Bilet zakupiony poprzez elektroniczny system można okazać ochronie w formie papierowej lub w wersji elektronicznej na ekranie urządzenia mobilnego.

 
Online

"Grupa zorganizowana poniżej 15 osób"
W przypadku awizacji grupy mniejszej niż 15 osób na zwiedzanie zamku z przewodnikiem w wybranym przez siebie dniu i godzinie obowiązuje zasada uiszczenia opłaty za 15 biletów.

 
Online

"Ostatnie wejście dla turystów indywidualnych z przewodnikiem"
Ostatnie wejście z przewodnikiem dla turystów indywidualnych jest organizowane najpóźniej:

  • od 01.04 do 30.09 o godzinie 16.00 w dni robocze i o godzinie 17.00 w weekendy
  • od 01.10 do 31.03 o godzinie 14.00 w dni robocze i o godzinie 15.00 w weekendy
 
Online

"Karty Dużej Rodziny"
Honorujemy Ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny oraz Wałbrzyską Kartę Dużej Rodziny 3+. Zakup biletów możliwy wyłącznie w kasie biletowej po uprzednim okazaniu karty.

 
Online

"Plecaki i duże przedmioty"
Informujemy, że parasole, plecaki, nosidełka samochodowe i inne duże przedmioty (zwłaszcza przedmioty noszone na plecach) należy pozostawić w szatni. Dozwolone jest wchodzenie do sal zamkowych z plecakami lub nosidełkami, które mogą być noszone z przodu i będą w taki sposób noszone w trakcie zwiedzania zamku.

 
Online

"Fotografowanie turystyczne i komercyjne"
Fotografowanie i filmowanie na własny użytek dla turystów zwiedzających obiekty jest dozwolone oraz nieodpłatne w palmiarni i w zamku (z zachowaniem zasad regulaminu zwiedzania). Sesje okolicznościowe niekomercyjne (np. ślubne, komunijne) możliwe są wyłącznie na tarasach (gdy są otwarte, tj. od 01.04 do 30.09) lub w palmiarni za uiszczeniem dodatkowej opłaty zgodnie z cennikiem w kasie biletowej. W przypadku fotografowania obiektów i wykonywania sesji w celach komercyjnych, promocyjnych lub w ramach prowadzonej działalności gospodarczej/zawodowej prosimy o kontakt z Działem Marketingu i Promocji (74 66 43 827).

 
Online

"GRUPY (15 biletów)"
Zwiedzanie zamku z przewodnikiem jest możliwe jedną z trzech tras tematycznych, w j. polskim lub obcym, wyłącznie dla grup, które zakupią co najmniej 15 biletów, po wcześniejszej awizacji w Punkcie Obsługi Klienta (74 66 43 834).

 
Online

"TURYŚCI INDYWIDUALNI (poniżej 15)"
Turyści indywidualni mogą skorzystać ze zwiedzania z zestawem audioguide. Do wyboru: Język Polski, Ścieżka rodzinna, Polski Język Migowy, Język Angielski, Język Niemiecki, Język Czeski, Język Ukraiński.