Bilety Bilety: 0 szt. Wartość: 0.00 Towary: 0 szt. Vouchery: 0 szt. 00:00
  Trwa komunikacja

Wybór wydarzenia

10 wrzesień 2019

Zamek z przewodnikiem

Zamek z przewodnikiem

Liczba miejsc ograniczona do 14 osób. Specjalna trasa przygotowana z uwzględnieniem obostrzeń związanych z sytuacją epidemiczną w kraju. W cenę biletu wliczone jest też zwiedzanie palmiarni bez przewodnika (położonej na ul. Wrocławskiej 158, ok. 2 km od zamku). KAŻDY UCZESTNIK ZOBOWIĄZANY JEST ZAKRYWAĆ USTA I NOS!

Tarasy i palmiarnia

Tarasy i palmiarnia

Podczas 30 minutowego przejścia turyści zwiedzają 10 zamkowych ogrodów prezentujących różne style ogrodnicze i architektoniczne. Zwiedzanie tarasów jest wliczone w każde zwiedzanie dzienne zamku oraz dostępne w okresie od kwietnia do września. W cenę biletów na tarasy wliczone jest zwiedzanie palmiarni bez przewodnika.

Zamek bez przewodnika

Zamek bez przewodnika

Zwiedzanie przebiega podobnie jak trasa 90 minutowa z przewodnikiem, którą turyści mogą realizować samodzielnie na dwa sposoby: poruszając się według tablic wyznaczających kierunek lub z bezpłatną aplikacją WOW Poland. W salach przygotowane zostały opisy pomieszczeń w języku polskim, angielskim i niemieckim. W bilet wliczone jest zwiedzanie palmiarni oraz tarasów (kwiecień-wrzesień).