Bilety Bilety: 0 szt. Wartość: 0.00 Towary: 0 szt. Vouchery: 0 szt.
  Trwa komunikacja

Wybór wydarzenia

27 styczeń 2022

Ogrody Światła 2021/2022

Ogrody Światła 2021/2022

Ogrody Światła to najpiękniejsze wydarzenie na Dolnym Śląsku! Ksiażańskie tarasy i ogrody palmiarni zachwycą w tym roku nowymi dekoracjami świetlnymi i dwa razy dłuższą trasą zwiedzania. Ogród i wnętrza Palmiarni to wciągający świat kolorowych i egzotycznych zwierząt, w tym roku pojawi się tu m.in 4 metrowa żyrafa!

Sesja okolicznościowa - Palmiarnia

Sesja okolicznościowa - Palmiarnia

Sesja okolicznościowa (niekomercyjna) w palmiarni jest możliwa po uiszczeniu dodatkowej opłaty, w ramach której do obiektu mogą wejść max. 4 osoby. Wniesienie opłaty za wykonanie sesji nie upoważnia do wejścia do zamku. Informujemy, że wnętrza zamkowe zostały wyłączone z niekomercyjnych sesji zdjęciowych. W przypadku zainteresowania komercyjną sesją w zamku/palmiarni/na tarasach prosimy o kontakt z Dziełem Marketingu: marketing@ksiaz.walbrzych.pl, tel 74. 66 43 827 (zapytania są wyceniane indywidualnie).

Sesja okolicznościowa - Tarasy (Ogrody Światła)

Sesja okolicznościowa - Tarasy (Ogrody Światła)

Sesja okolicznościowa (niekomercyjna) na tarasach jest możliwa po uiszczeniu dodatkowej opłaty, w ramach której na tarasy mogą wejść max. 4 osoby. Sesję można zorganizować w godzinach otwarcia Ogrodów Światła. Z możliwości wykonywania zdjęć wyłączony jest Taras Kasztanowcowy, na którym znajduje się kawiarnia. Wniesienie opłaty za wykonanie sesji nie upoważnia do wejścia do zamku. Informujemy, że wnętrza zamkowe zostały wyłączone z niekomercyjnych sesji zdjęciowych. W przypadku zainteresowania komercyjną sesją w zamku/palmiarni/na tarasach prosimy o kontakt z Dziełem Marketingu: marketing@ksiaz.walbrzych.pl, tel 74. 66 43 827 (zapytania są wyceniane indywidualnie).