Bilety Bilety: 0 szt. Wartość: 0.00 Towary: 0 szt. Vouchery: 0 szt.
  Trwa komunikacja

Wybór wydarzenia

29 styczeń 2022

Podziemia lub Podziemia i Zamek

Podziemia lub Podziemia i Zamek

Podziemia to 35 minutowa trasa zwiedzania z przewodnikiem przebiegająca pod dziedzińcem głównym, podczas której turyści zobaczą m.in. podziemne komory bunkra, wybetonowaną halę oraz fascynujące prezentacje audiowizualne. Dostępne samodzielnie , w opcji zwiedzania z zamkiem i palmiarnią lub jako bilet All Day - Podziemia, Zamek, Mauzoleum, Stado Ogierów, Palmiarnia.

Zamek z zestawem audioguide

Zamek z zestawem audioguide

Około 80 minutowa trasa przebiegaj przez średniowieczno-renesansową część zamku, najpiękniejsze zamkowe sale (m.in. salony barokowe), drugowojenne pomieszczenia oraz odrestaurowane sale III p. (m.in. Sala Grodźca, Sala Złota).

Explore Wałbrzych - Zamek/Palmiarnia/Stara Kopalnia/Muzeum Porcelany

Explore Wałbrzych - Zamek/Palmiarnia/Stara Kopalnia/Muzeum Porcelany

W ramach biletu można jednorazowo, w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu, zwiedzić największe atrakcje miasta Wałbrzych – taniej aż o 20 zł! Bilet obowiązuje na zwiedzanie Zamku, Palmiarni, Starej Kopalni oraz Muzeum Porcelany. Zwiedzanie odbywa się zgodnie z regulaminem każdego obiektu – zachęcamy do zapoznania się z mapą atrakcji, odległościami między nimi oraz informacjami o nich na stronie www.ksiaz.walbrzych.pl

Zamkowa Zimowa Kraina

Zamkowa Zimowa Kraina

Zamkowa Zimowa Kraina to specjalne zwiedzanie dla rodzin z dziećmi - oferta ważna w weekendy od 21.01 – 20.02.2020. Wyruszcie w podróż do krainy zimowych baśni i legend. Podczas aktywnej, edukacyjnej „podróży w czasie” dzieci i ich rodzice wędrują tajemniczymi piwnicami i salonami oraz szukają zaginionego skarbu i magicznej Książęcej Skały. Gry i zagadki, jakie młodzi turyści będą rozwiązywać podczas przejścia po Książu, poszerzają ich wiedzę o zamku i jego mieszkańcach, rozwijają kreatywność i pozwalają odkryć potęgę wyobraźni. Czas: 90 minut.

Ogrody Światła 2021/2022

Ogrody Światła 2021/2022

Ogrody Światła to najpiękniejsze wydarzenie na Dolnym Śląsku! Ksiażańskie tarasy i ogrody palmiarni zachwycą w tym roku nowymi dekoracjami świetlnymi i dwa razy dłuższą trasą zwiedzania. Ogród i wnętrza Palmiarni to wciągający świat kolorowych i egzotycznych zwierząt, w tym roku pojawi się tu m.in 4 metrowa żyrafa!

Nocne zwiedzanie

Nocne zwiedzanie

90 minutowa usługa specjalna skierowana do osób dorosłych. Zwiedzanie odbywa się po zmroku specjalną trasą biegnącą przez nieudostępniane dziennie pomieszczenia z asystą zamkowych upiorów. W programie każdej edycji przewidzianych jest wiele zaskakujących atrakcji jak np. projekcja strasznego filmu w dawnym kinie Hochbergów. Wszystko to okraszone jest dodatkowo przerażającymi legendami związanymi z Książem.

Sesja okolicznościowa - Palmiarnia

Sesja okolicznościowa - Palmiarnia

Sesja okolicznościowa (niekomercyjna) w palmiarni jest możliwa po uiszczeniu dodatkowej opłaty, w ramach której do obiektu mogą wejść max. 4 osoby. Wniesienie opłaty za wykonanie sesji nie upoważnia do wejścia do zamku. Informujemy, że wnętrza zamkowe zostały wyłączone z niekomercyjnych sesji zdjęciowych. W przypadku zainteresowania komercyjną sesją w zamku/palmiarni/na tarasach prosimy o kontakt z Dziełem Marketingu: marketing@ksiaz.walbrzych.pl, tel 74. 66 43 827 (zapytania są wyceniane indywidualnie).

Sesja okolicznościowa - Tarasy (Ogrody Światła)

Sesja okolicznościowa - Tarasy (Ogrody Światła)

Sesja okolicznościowa (niekomercyjna) na tarasach jest możliwa po uiszczeniu dodatkowej opłaty, w ramach której na tarasy mogą wejść max. 4 osoby. Sesję można zorganizować w godzinach otwarcia Ogrodów Światła. Z możliwości wykonywania zdjęć wyłączony jest Taras Kasztanowcowy, na którym znajduje się kawiarnia. Wniesienie opłaty za wykonanie sesji nie upoważnia do wejścia do zamku. Informujemy, że wnętrza zamkowe zostały wyłączone z niekomercyjnych sesji zdjęciowych. W przypadku zainteresowania komercyjną sesją w zamku/palmiarni/na tarasach prosimy o kontakt z Dziełem Marketingu: marketing@ksiaz.walbrzych.pl, tel 74. 66 43 827 (zapytania są wyceniane indywidualnie).